ПРИЕМ НА УЧЕНИЦИ В V
-TИ КЛАС В ОУ „ВАСИЛ  ЛЕВСКИ” ГР. КНЕЖА
ЗА УЧЕБНАТА 2017/2018 ГОДИНА

Необходими документи за записване на ученици:
  • Заявление -декларация по образец на училището за постъпване в V клас за учебната 2017/2018 година.
  • Удостоверение за завършен начален етап.
  • Характеристика на ученика.
  • Здравна карта.
  • Декларация - лични данни.
  • Протокол от ЛКК, ТЕЛК за освобождаване от физическо възпитание и спорт.

График
        Подаване на документи.

01.06.2017 год.

ПРИЕМ НА УЧЕНИЦИ В
I-ВИ КЛАС В ОУ „ВАСИЛ  ЛЕВСКИ” ГР. КНЕЖА
ЗА УЧЕБНАТА 2017/2018 ГОДИНА

Критерии за подбор при приемане на ученици

• Близостта на училището до настоящ адрес на родителите/настойниците и/или най-краткото  време за достигане  до училището.
  • Дете с трайни увреждания над 50 %;
  • Дете с двама починали родители;
  • Други деца от семейството, обучаващи се в училището;
  • Близост до местоработата на един от родителите
   Необходими документи за записване на ученици:
  • Заявление по образец на училището за постъпване в І клас за учебната 2017/2018 година.
  • Удостоверение за завършена подготвителна група - оригинал.
  • Копие от акта за раждане на детето и оригинал за сверяване.
  • Протокол от ЛКК, ТЕЛК за освобождаване от физическо възпитание и спорт.
  • Други документи, удостоверяващи обстоятелства за семейното положение на детето.

График на дейностите, свързани с приема в І клас.

1. Подаване на документи.

01.06.2017 год.

1. Обявяване на списъците с класираните ученици.

02.06.2017 год.

1. Записването на класираните ученици                       06.06. - 07.06.2017 год.
  2. Обявяване на свободните след първо класиране места.

08.06.2017 год.

1. Попълване на свободните места.

09.06.-12.06.2017 г.

1. Обявяване на останалите свободни места, които да бъдат попълнени в срок до 15.09.2017 год.

13.06.2017 г.